Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nestárnoucí Lucie Borhyová si troufla na velmi hluboký dekolt. To je panečku pohled!

Lucie a její… oči.
+ Dalších 58 fotografií
Lucie Borhyová své věrné fanoušky oceňuje velmi sexy způsobem. Rozhodně se máte na co těšit!

Největší hvězda zpráv televize Nova Lucie Borhyová (39) už jako většina ostatních propadla závislosti na sociálních sítích. Jindy docela konzervativní blondýnka nechává skoro denně nahlédnout do svého soukromí a někdy se doslova odváže.

Žádné usedlé kostýmky nebo plesové šaty bez výstřihů. Lucie konečně potěšila fantazii většiny mužů v této republice a ukázala hluboký dekolt se svými přírodními vnadami. Rozhodně byste při pohledu na její tělo a tvář nehádali, že je to maminka dvou dětí. Její fotky jsou plné akcí, vlasů rozhozených ve větru a sexy póz.

V životě Borhyové opět nechybí ani muž s pořádným sporťákem. Jistě, jeho idenditu stále bedlivě tají, ale koho to zajímá. Pohled na svůdné oči a rty blondýny sedící v nadupaném sporťáku přece odzbrojí každého.

“Mám se krásně, usmívejte se taky…” sdělila všem svým fanouškům Lucie. Kam se na její úsměv, šmrnc a styl hrabe mladší kolegyně, která se k ní neustále přirovnává, Eva Perkausová

Mohlo by vás zajímat

Další články