Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nestárnoucí Leona Machálková myslí na hendikepované děti. Projekt Smiling Crocodile můžete podpořit i vy

Leona Machálková a Milan Peroutka.
Zdroj: profimedia.cz
Zpěvačka Leona Machálková (51) se pořád udržuje v dokonalé kondici. Naposledy ji fotografové zastihli, když s přáteli podpořili charitativní organizaci Smiling Crocodile.

Organizace Smiling Crocodile vzdělává a podporuje děti s těžkým kombinovaným postižením. O charitu se zajímají také slavné osobnosti. Ředitelku Mateřské školy a základní školy pro děti s kombinovaným postižením Smiling Crocodile Dagmar Hermannovou a její dobročinný projekt přišly na děkovný večírek podpořit známé celebrity.

Nechyběl ani ambasador projektu Milan Peroutka. Ten nazpíval hymnu projektu Smiling Crocodile s názvem Because I hear I live.

Ředitelka organizace Dagmar Herrmannová prezentovala projekt nové školy a hospicu i projekt mezinárodní. Charitativní večírek skvělým způsobem moderovala Zorka Hejdová. Šířit osvětu a pomoci dobré věci přišli například Leona Machalková, Hana Reinders, André Reinders, Eva Decastelo, Tereza Kerndlová nebo youtuberka Shopaholic Nicol. Zejména Leona Machálková působila hodně uvolněným a svěžím dojmem.

Pomoci dobré věci můžete i vy. Pokud chcete dětem přispět na asistentky, terapie a učební pomůcky, máte možnost. Více informací najdete na webových stránkách projektu.

Související články

Další články