Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nestárnoucí legenda Yvetta Simonová. Požehnaný věk by zpěvačce tipoval jen málokdo

Yvettě Simonové by 94 hádal málokdo.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 7 fotografií
legendární zpěvačka

Mezi osobnostmi, které se v neděli objevily v divadle Semafor na předávání titulů Mistr zábavního umění, zářila i legendární zpěvačka Yvetta Simonová, která za pár týdnů oslaví 95. narozeniny. Úctyhodný věk by jí přitom hádal jen málokdo. I ve svých letech totiž nadále překvapuje svým vzhledem a nevyčerpatelnou energií, což dokázala i při návštěvě udílení cen, které rozdává umělecké sdružení Artes. Jak uvedla ČTK, mistry zábavního umění se tento rok stali Monika Absolonová, Václav Kopta, Michal Suchánek a Veronika Žilková. 

Nepolevující vitalita 94leté Yvetty Simonové může být výsledkem pravidelného cvičení, které praktikuje každý den. „Každý den cvičím, hned ráno. Uvařím si hrnec kafe, pak jdu na zem a cvičím. Musím se rozhýbat, jinak bych se nehnula,“ svěřila se legendární umělkyně nedávno pro Super.cz. Fanoušci ji znají především ze dvojice s populárním zpěvákem Milanem Chladilem.

S Milanem to byla bezvadná spolupráce. Měl v sobě spoustu energie a žádné představení nevynechal, bylo to hektické, moc fajn. Lidi nás dali k sobě, občas čekali, že se budu podepisovat Chladilová, ale kdybychom byli manželé, to by byl hrozný život,“ prozradila interpretka v loňském listopadu Českému rozhlasu.

Umělci umělcům

Před divadlem Semafor, kam o víkendu dorazila na udílení titulů Mistr zábavního umění, Simonovou vyfotili fotoreportéři eXtra.cz. Po boku Heleny Vondráčkové, Jitky Molavcové, Lucie Bílé, Ivy Janžurové, Jiřiny Bohdalové, Jiřího Suchého, Josefa Zímy, Josefa Dvořáka, Petra Jandy, Karla Šípa a Dalibora Jandy převzala Cenu za celoživotní přínos showbyznysu.

Ocenění Mistr zábavního umění je uznáním pro umělce, kteří svou tvorbou přispěli k obohacení české zábavní kultury. Návrhy na nominace vznikají na základě hlasování Kolegia zábavního umění, které čítá 130 členů z řad herců a muzikantů.

Související články

Další články