Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nestárnoucí Jennifer Lopez: Botox striktně odmítá, prozradila tajemství své krásy

Nestárnoucí Jennifer Lopez: Botox striktně odmítá, prozradila tajemství své krásy
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
mladistvý vzhled
Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (51) je chodící reklama na mládí. Je téměř neuvěřitelné, že stále vypadá na maximálně 30 let, ne-li dokonce ještě méně. Postavu má jedna báseň a nikdo nechápe, jak si může udržovat tak krásnou, zdravou a vypnutou pleť. Mnozí si dokonce myslí, že tají napichování botoxem, to však hvězda rázně odmítá. Jak to tedy dělá?

"První otázka, kterou mi lidé dlouhé roky pokládají, je to, jak se starám o svou pleť. Je to něco, co chtějí vědět. Je to skoro jako povinnost jít a říct jim to," směje se Jennifer Lopez. Je jasné, že tuto otázku opravdu slýchá poměrně často. Někdy lidé přichází s tím, že herečka určitě tají úpravu botoxem, aby její pleť zůstala vypnutá a mladistvá. To Lopez odmítá.

Tajemství krásy od její maminky

"Vyzkoušela jsem všechno, i mnoho drahých produktů. Pak jsem se vrátila zpátky k tajemstvím, která mi říkala máma, když jsem byla mladá," vysvětluje herečka. "Například to, jak olivový olej vyživuje vlasy, pleť, nehty, celé tělo. Je to jako přírodní magická ingredience," vysvětlila Lopez. Jejím jménem totiž vznikla nová značka kosmetických produktů. "Když vytvoříte značku, je to jako slib těm lidem," uvedla herečka. Dodala, že má ráda luxusní věci. Proto je její značka JLO Beauty luxusní, zároveň ale si ji mohou lidé dovolit. A o to jí šlo.

Jennifer Lopez věří, že "krása nemá datum spotřeby". Podle ní může být člověk krásný v každém věku, ale někdy je zapotřebí víc než užívání kosmetických produktů. Podle jejího přesvědčení je nutné, aby se člověk měl rád, aby se přijal takový, jaký je. Aby na sebe nijak netlačil a dopřál tělu to, oč si žádá. Tam podle herečky začíná ta pravá krása. V galerii se můžete přesvědčit o tom, že herečka stárne možná tak na občance.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy