Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nestárnoucí Jennifer Aniston překročila 50: Podívejte se na její nejkrásnější snímky

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny
Hvězda populárního seriálu Přátelé Jennifer Aniston dnes oslavuje jednapadesáté narozeniny. Při pohledu na ni byste těžko řekli, že se už přehoupla přes padesátku. Na svůj věk vypadá opravdu skvěle a mohla by jí závidět kdejaká dvacítka.

Jennifer Aniston (51) je stále považována za jednu z nejkrásnějších a nejvíce sexy žen Hollywoodu. Lidem se dostala do povědomí díky seriálu Přátelé, kde ztvárnila postavu Rachel Green. Tato role ji dostala na vrchol a od té doby byla Jennifer obsazována do špičkových filmů. Tehdy se postava Rachel Green stala ikonickou a ženy po celém světě se jí nechaly inspirovat. Téměř v každém kadeřnictví se ženy nechaly stříhat podle jejích účesů.

Aniston si získala oblibu jak u diváků, tak u filmových tvůrců. Na kontě má nespočet skvělých snímků, mezi které patří například romantická komedie Zkus mě rozesmát, kde si zahrála po boku Adama Sandlera, nebo komedie Millerovi na tripu.

Krásná herečka dnes oslavuje jednapadesáté narozeniny. Na svůj věk vypadá Jennifer naprosto skvostně a je ve skvělé formě. Postavu by jí mohla závidět každá, a proto se Aniston vůbec nemusí bát odvážnějších modelů. Kdykoliv někam vejde, všichni zůstávají v úžasu, jak nádherně vypadá.

A protože dnes slaví narozeniny, připravili jsme pro vás výběr nejlepších fotek. Podívejte se do fotogalerie, jak moc je Jennifer Aniston krásná.

Související články

Další články