Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nestárnoucí Jennifer Aniston: Hvězda z Přátel (53) ukázala výstavní tělo v plavkách

Jennifer Aniston je kus.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
postava

Třiapadesátiletá herečka sdílela na Instagramu fotky ze své poslední dovolené na pláži s kamarády včetně jejího hereckého kolegy Jasona Batemana a jeho manželky Amandy Anky. Jennifer Aniston se pochlubila krásnou postavou, kterou jí v jejím věku může každá žena závidět.

Hvězda seriálu Přátelé Jennifer Aniston, která dbá na každodenní cvičení a meditace, se na Instagramu pochlubila snímkem z dovolené, na kterém se se skupinou přátel opalovala na pláži.

Den začíná teplou vodou s citronem

Jedna z fotografií ukazuje, jak Aniston odpočívá na písku a pořizuje si selfie, když leží na břiše. Herecká hvězda si během tří desetiletí v Hollywoodu dokázala udržet svůj neuvěřitelný tvar velikosti 2. Začátkem tohoto roku se herečka podle deníku Daily Mail podělila o svá tajemství dobrého zdraví.

Aniston přiznala, že drží svůj jídelníček pod kontrolou tím, že svůj den začíná teplou citronovou vodou a také pravidelně cvičí. Ale nejlepší část dne je podle ní čas, který si vyhradí na meditaci.

„Když se probudím, dám si teplou citronovou vodu, pak koktejl nebo avokádo a vejce. Našla jsem způsoby, jak vyrobit vejce na všechny způsoby," dodala herečka s tím, že si po ránu rovněž dává ovesnou kaši s rozšlehaným bílkem.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy