Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nestárnoucí Jean-Claude Van Damme slaví 59 let: Jeho pravé jméno je Kamil

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
tajemství
Své 59. narozeniny oslavuje belgický herec Jean-Claude Van Damme. Jeho snímky, povětšinou s bojovou či válečnou tematikou, si pamatují všichni. Čas sice neúprosně běží, Van Damme ale jako by ho zpomaloval. Jen krátce před šedesátkou totiž vypadá naprosto skvěle, udržuje se v perfektní kondici, a dokonce stále natáčí akční filmy s takovou vervou jako v mládí. Není divu, že si kvůli své herecké kariéře změnil jméno - jeho pravé by totiž k bojovníkovi úplně nesedělo.

Legendární filmoví bojovníci, kteří byli svého času vzorem každého dítěte a spousta mužů chtěla být jako oni, pomalu stárnou. Sylvester Stallone už má do Rockyho či Ramba daleko, Arnold Schwarzenegger vyměnil kulturistiku a herectví za politiku a o Chucku Norrisovi už se jen povídají vtipy. Kdo zůstal své roli a hlavně sám sobě opravdu věrný je Jean-Claude Van Damme, který snad zastavil čas. Podle jeho posledních fotek to totiž vypadá, že téměř nestárne.

Ohebnost, síla a především spousta bojů. Van Damme ve svých filmech ztvárňoval drsňáky, a tak bylo potřeba, aby měl i jméno, které se k takovým rolím hodí. Na počátku své kariéry se proto prozíravě přejmenoval. Jeho pravé jméno zní Jean-Claude Camille François Van Varenberg a to zkrátka není to pravé ostré jméno. To je ale zřejmě to jediné, co se na tomto herci změnilo. Jinak je totiž stále stejný.

Hvězda filmů Kickboxer, Živý terč či Postradatelní 2 zkrátka nestárne. V obličeji je stále k poznání a na svém těle pořád pracuje - svaly zkrátka ani před šedesátkou nezmizely. Do posilovny chodí dokonce i se svým synem Nicholasem, který se mu skutečně povedl. Jak Nicholas vypadá a na to, jak šel s Van Dammem čas, se podívejte v galerii.

Související články

Další články