Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Nestárnoucí Jana Švandová: Ještě dnes se nechám svést k pár tahům z trávy, směje se

Jana Švandová: Marihuana ji pořád umí zlákat
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rebelka

Nejen mládí, ale i stáří je potřeba si náležitě užívat, a to je něco, s čím hvězda seriálu Zoo herečka Jana Švandová (74) rozhodně nemá žádný problém. Známá filmová a divadelní hvězda se objevila jako jedna ze slavných osobností na Zlín Film festivalu. Tam se mimo jiné setkala i se svou kamarádkou Eliškou Balzerovou (73), která na ni nedávno v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradila, jak s Janou ve škole řádily. Švandová v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jaký má vztah k lehkým drogám dnes a jestli v minulosti s omamnými látkami experimentovala.

Hlavně pozitivně

Herečka Jana Švandová vypadá pořád skvěle a rozhodně patří mezi dámy českého showbyznysu, které o sebe opravdu dbají. Stárnout s grácií, to ne každá žena umí, ale Švandová má vlastní recept na to, jak se s přibýváním let vyrovnat.

"Musíte si toho života užívat a nepřipustit si, že už jste ve věku, kdy už byste si ho neměla užívat," prozradila se smíchem svůj recept, jak si udržovat mladého ducha, herečka Jana Švandová. "Snažit se pro sebe dělat maximum, aby byl člověk zdravý, aby měl kolem sebe lidi, které má rád, aby mohl pokud možno dělat profesi, kterou má rád, a aby byl pozitivní," dodala se slovy, že právě být pozitivní je v životě velmi důležité.

Že si život uměla herečka opravdu užívat se vším všudy, to prozradila i její kamarádka a kolegyně v jedné osobě Eliška Balzerová v rozhovoru pro pořad 7 pádů Honzy Dědka. Známému moderátorovi tehdy řekla, že jako spolužačky ze školy spolu trávily hodně času a samozřejmě zkoušely experimentovat nejen s muži, ale i s přírodními omamnými látkami.

Janiny experimenty

Redaktorku eXtra.cz samozřejmě zajímalo, jak to má známá hvězda dnes, jestli stále vede bouřlivý život, který si sem tam okoření troškou marihuany jako za svých studentských let. "No tak někdy, když jsem na nějakém večírku, tak to zkouším," práskla na sebe Jana Švandová bez váhání. "Takzvaně mladí mě svedou," smála se svému občasnému hříšku.

Slavná herečka, kterou momentálně můžete vídat na TV Prima v seriálu Zoo, přiznala, že drogám nikdy nepodlehla, ale jisté zkušenosti má. "Pochopitelně že jsem to zkusila, asi tak jako každý. Nevěřím tomu, že to nikdo nezkusil," nechala nahlédnout do zákulisí českého showbyznysu.

Se svou dávnou kamarádkou Eliškou Balzerovou se Jana Švandová samozřejmě setkala i v rámci zlínského filmového festivalu, kde se obě prošly po červeném koberci. "S Eliškou už jsme se tu viděly a moc se těšíme, až si večer zajdeme na skleničku," prozradila vesele své velké plány na festivalový večer.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy