Robbie Williams dorazil s předstihem do Prahy a všichni fanoušci popového boha se sjíždějí ze všech koutů republiky, aby se mohli podívat na jeho fenomenální vystoupení. Zpěvák býval hodně velký bouřlivák. Alkohol, drogy a lehké děvy mu nebyly cizí.

V posledních letech se ale velmi uklidnil. Patrně to bude nejspíše věkem a také tím, že se oženil a zplodil potomka. Takže zatímco v soukromí to je hodný otec a manžel, tak na pódiu to umí pořádně rozjet a je úplně jedno, že mu je už třiačtyřicet let.

Zpěvák přiletěl soukromým tryskáčem o půl jedné ráno. Spolu s ním dorazil také otec Peter, který s ním na turné zpívá. „Bydlet budou v hotelu v centru Prahy. Ve čtvrtek chce Robbie odpočívat, v pátek ho čeká zkouška na sobotní koncert,“ informoval server Blesk.cz.

Robbie se s českými fanoušky uvidí téměř po třech letech. Do pražské O2 Areny se na zpěvákovu show přišlo podívat bezmála 16 000 lidí. Nyní pořadatelé očekávají mnohem více fanoušků. Areál letiště v Letňanech bude přístupný lidem od 15:00. V 19:15 se můžou fanoušci těšit na předkapelu Erasure a ve 20:30 nastoupí samotný Robbie Williams. Vstupenky zakoupíte na ticketpro.cz.