Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nestárnoucí doktorka Gita z Ordinace slaví jubileum: Jak šel čas s Danielou Šinkorovou

Pohřeb Josefa Abrháma
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny

Daniela Šinkorová patří mezi ženy, které vypadají s každým rokem lépe a lépe. Nestárnoucí herečka slaví právě dnes padesáté narozeniny. "Můj sen je na stará kolena si koupit harleye a projet Ameriku," uvedla nedávno pro iDnes.cz své plány. Podívejte se, jak s ní šel čas.

Daniela Šinkorová patří mezi herečky, které vypadají s každým rokem lépe a lépe. Ačkoliv zrovna dnes slaví padesátku, není to na ní vůbec poznat. Může se chlubit postavou a především nohama, jaké by jí mohly ženy každého věku závidět.

Poprvé se Šinkorová podle ČSFD objevila ve filmu Prvá noc pri mŕtvej v roce 1993. Tehdy a následně i o rok později se sice před kamerou ukázala, ale ne na dlouho. Další velké příležitosti přišly až později.

Proslavila ji role Gity v Ordinaci

Do povědomí diváků se Šinkorová nejvíce dostala až jako doktorka Gita Petrová v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tam se stala partnerkou Čestmíra Mázla, kterého si měla vzít. V Německu se ale připletla ke rvačce neonacistů, skončila v nemocnici s proraženou lebkou a následně zemřela. Byla tak první zesnulou láskou doktora, který na partnerky nemá zrovna štěstí. V průběhu posledních dvaceti let hrála Daniela Šinkorová v mnoha seriálech, ve filmech ji diváci příliš vidět nemohli. Je znát, že prošla velkou proměnou, zub času se na ní ale nepodepisuje negativně.

"Můj sen je na stará kolena si koupit harleye a projet Ameriku, ale rychlostí jen tak 100 až 110 km/hod. maximálně, abych stihla vnímat tu krásu kolem. Z motorky je ten výhled opravdu jiný než z auta. Po rychlosti již zkrátka netoužím, už jsem si to vyzkoušela jednou za život v autě, jela jsem 300 km/h a také to neskončilo moc dobře, protože jsem auto úplně zrušila. Mám toho adrenalinu za život dost, a jak se chýlím k té padesátce, tak spíš objevuju jiné krásy. Vnímám svobodu, vítr ve vlasech i poznávání," řekla Šinkorová v květnu serveru iDnes.cz.

Je na čase přiznat vrásky a zkušenosti

"Myslím si, že už trochu stárnu a mám období, kdy se to láme. Myslím, že je potřeba hledat charakterní role a před kamerou se prostě najít. Přiznat vrásky, věk a zkušenosti a hrát něco jiného než doteď. Je to hodně o štěstí, jestli vás někdo osloví nebo vyhrajete konkurz. Takže to nechávám otevřené a samozřejmě je to krásná práce, která mě naplňuje," dodala ohledně svých dalších plánů před kamerou.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy