Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nestárne jenom Semir: Takhle po letech vypadá jeho nejmilejší parťák z Kobry 11

Nestárne jenom Semir: Takhle po letech vypadá jeho nejmilejší parťák z Kobry 11
Zdroj: Instagram, oficiální zdroj
+ Dalších 7 fotografií
Kobra 11
Ze všech parťáků, kteří buď zemřeli, anebo odešli, vydržel po boku Semira Gerkhana v Kobře 11 nejdéle. Toma Kranicha, kterého ztvárňoval René Steinke (55), měli diváci asi nejradši. Jeho představitel, stejně jako Erdogan Atalay (53), samozřejmě také stárne, ale plynoucí roky se na něm zatím tolik nepodepsaly.

Je až s podivem, že představitel Toma Kranicha vypadá jako větší mladík než Erdogan Atalay (53) alias Semir Gerkhan. Německý herec René Steinke (55) je totiž o dva roky starší. Tihle matadoři legendární Kobry 11 jsou ale nezničitelní i po padesátce!

Jak vypadá Semir, který už připomíná spíš dědečka než akčního hrdinu, jsme vám ukázali před nedávnem. Jeho parťák Kranich, který po jeho boku vydržel ze všech nejdéle, se také pořádně proměnil.

Steinke zatoužil po herectví už ve 13 letech, jenomže rodina mu v tom bránila. Musel vystudovat průmyslovku a potom jezdil se sanitkou. Sen si ale nakonec splnil, vystudoval hereckou školu Ernsta Busche v Berlíně a v roce 1999 přišla osudová role Toma Kranicha v Kobře 11. Po Semirově boku vydržel do roku 2001, potom se v letech 2004 až 2006 ještě vrátil.

Ve volném čase se věnuje sportování, nejradši hraje tenis, ale nepohrdne ani potápěním, fotbalem nebo karate. A to se projevuje i na zevnějšku. Zatímco Atalay je takový nemastný neslaný, Steinke se dá bez výčitek označit za lázeňského šviháka.

Nikdy se ale neoženil ani nemá děti. V tomto ohledu vyhrává spíš Erdogan. Steinke žije v Berlíně a stále hraje.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy