Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nespoutaný Charlie Sheen slaví 55: Takhle šel čas s králem alkoholu, drog a průšvihů

Charlie Sheen
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
výročí
Americký herec Charlie Sheen dnes slaví 55. narozeniny. Oblíbený komik, který má za sebou spoustu alkoholových a drogových eskapád, by měl slavit každý den. Charlie je totiž HIV pozitivní, což před pěti lety sám přiznal v přímém přenosu.

Talent měl Charlie Sheen už od mládí obrovský. Bohužel nejen na hraní, ale i na nadměrné užívání alkoholu a drog. Hvězda seriálu Dva a půl chlapa se léčila ze závislosti už v pětadvaceti. Od té doby se příliš nezměnilo. Jen k problémům s alkoholem a drogami herec přidal ještě zálibu v prostitutkách, pornoherečkách a násilí na svých partnerkách.

Komedie Charliemu Sheenovi slušely

Kariéra Charlieho Sheena odstartovala v osmdesátých letech. Snímek Četa, Wall Street či Mladé pušky, kde si zahrál se svým bratrem, z něho udělala největší hvězdu v rodině. A o to Charlie usiloval - vyrovnat se tehdy populárnějšímu bratrovi Emiliovi. V roce 1989 získal roli ve filmu První liga, díky které se do povědomí diváků zapsal jako skvělý komik. To potvrdil i v obou dílech komedií Žhavé výstřely, které se staly filmovým hitem.

Úspěchy střídaly propady

Herecké úspěchy se střídaly s temnějšími obdobími, kdy o sobě dávala vědět závislost a agrese k ženám. Za napadení přítelkyně mu už v první polovině devadesátých let hrozilo vězení. S Charliem se jeho nevalná pověst začala táhnout jako červená nit a herec nemohl zavadit o pořádnou roli. Na přelomu tisíciletí ale dostal další šanci. Filmoví režiséři ho sice odepsali, ale ti televizní ještě ne, a tak v roce 2000 vystřídal Michaela J. Foxe v úspěšném sitcomu Všichni starostovi muži. V seriálu vydržel sice jen dvě sezóny, ale za výkon v něm dostal Zlatý glóbus.

Velkolepý comeback

Charlie Sheen se dostal opět na výsluní, a to ještě nevěděl, že to nejlepší ho teprve čeká. Další šanci dostal v podobě obsazení do mega úspěšného seriálu Dva a půl chlapa. Díky tomu se z něho stala nejlépe placená televizní hvězda a dostal se opět nahoru. Bohužel alkohol a drogy ho zase začaly stahovat ke dnu. Na natáčení chodil nepřipravený, v rádiu urážel tvůrce seriálu, a tak dostal padáka.

S neřestmi je prý konec

V listopadu v roce 2015 v talk show Today Show veřejně přiznal, že má AIDS. To byla pro herce skutečně konečná. Všichni od něho začali dávat ruce pryč. Jedním z jeho posledních počinů byla role ve filmu Mad Families z roku 2017. Od té doby prý abstinuje a vede spořádaný život. Do jaké míry jsou tyto informace pravdivé, ví jen on sám.

Charlie a ženy

Za svůj bouřlivý život vystřídal velké množství partnerek a byl celkem třikrát ženatý. Jeho první manželkou byla v letech 1995 až 1996 Donna Peele. Podruhé se oženil s herečkou Denise Richards, s tou byl ženatý v letech 2002 až 2006. Jeho třetí manželkou byla v letech 2008 až 2010 herečka Brooke Mueller.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy