Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nespoutaná Helena Houdová: 10 nejsvůdnějších fotek učitelky nemravnosti

Helena Houdová a její nejsvůdnější snímky.
Zdroj: foto Sara Kanakova
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Bývalá modelka a Miss Helena Houdová (41) opustila svět v záři reflektorů a dala přednost jednoduššímu a spirituálnějšímu životu na Bali, kde vychovává i své tři děti a věnuje se sexuálnímu koučinku. Její názory mohou být pro některé často šokující, ale i tak si dokázala vybudovat základnu deseti tisíc fanoušků, kteří ji obdivují. Připomeňme si top 10 svůdných fotografií české učitelky nemravnosti.

Bývalá misska Helena Houdová pověsila práci modelky, která ji dle jejích slov nenaplňovala, na hřebík. V minulosti také bojovala s anorexií, nevěrou manžela, sexuálním zneužíváním, a dokonce samovolným potratem. O životních traumatech, které ji postihly, ale mluví otevřeně a mnohým lidem s podobným osudem dodává spoustu síly a podpory.

O poznání Heleny

Nyní se Helena věnuje sexuálnímu koučinku pro ženy i muže a také všeobecnému sexuálnímu sebepoznání. Není tedy divu, že své ženství považuje za dar z nebes, stejně jako menstruační krev, ke které nalezla daleko láskyplnější vztah a mnoho žen se jí inspirovalo. Uznávají ji navíc i za to, že se nebojí otevřít jakékoli téma s nálepkou tabu.

Aktuálním děním kolem koronaviru se snaží Helena příliš nezabývat, protože považuje koronavirus za manipulaci, která pouze pomáhá určitým bohatým skupinám.

Helena Houdová se rozhodla pro život na Bali společně se svými třemi dětmi. Průměrná teplota na Bali se pohybuje kolem 29 stupňů, a tak se Helena ráda občas zvěční v provokativních, až odzbrojujících pózách. Pojďme si připomenout ty nejsvůdnější z nich.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy