Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

NESPOUTANÁ FALTÝNOVÁ JE V TOM?! Modelka se začala chovat dost podezřele a těhotenství nevyvrátila!

Petra na nic nečeká a jde si za svým.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další 2 fotografie
Po dlouhé době se modelka Petra Faltýnová (38) ukázala v Česku a hned způsobila pořádný poprask. Na western party, kam dorazila s kamarádkou a kde se kupodivu ani nedotkla alkoholu a zdržela se jen chvíli, se začalo hned spekulovat o jejím těhotenstvím. Čeká snad s americkým milionářem potomka?

Kamkoliv když tahle nespoutaná dračice přišla, tak na sebe strhla všechnu pozornost, drinky létaly vzduchem, pařilo se až do rána. Ale najednou, když teď Petra dorazila do kubánského baru v centru Prahy, tak ji nikdo nepoznával.

Alkoholických nápojů se nedotkla, před půlnocí se ztratila jako Popelka a rozhodně to nebyl mejdan jako za starých časů. Že by snad před námi bývalka Leoše Mareše (40) tajila sladké tajemství?

Když jsme na modelku uhodili, jak to tedy s tím miminkem je, tak se jen tajuplně uculila a k této otázce se nechtěla vyjadřovat. Přeci jen ještě není za svého boháče vdaná, svatba se teprve připravuje. Ale možná se bude muset konat dřív, než to na Petře bude vidět. Jestli si tedy Davida pojistila společným dítětem.

Jestli je to pravda, tak to se brzy ukáže. Ale proč by jinak takový živel odmítal být dlouho na mejdanu a nedal si něco pořádného k pití? Buď je nemocná, anebo těhotná. Její dcera Adrianka (6) by ze sourozence byla určitě nadšená a Petra by si milionáře pojistila. Nechme se tedy překvapit…

Související články

Další články