Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nespokojenost s výhrou Piešové v SuperStar sílí: Byla chladná jako led a ani nepoděkovala

5 nejlepších zpěváků, kteří postoupili do superfinále.
Zdroj: Barbora Piešová archiv
+ Další 4 fotografie
SuperStar 2020
Výhra Barbory Piešové v nedělní SuperStar 2020 se nelíbila úplně všem. Fanoušci pěvecké soutěže se na oficiální facebookové stránce vyjádřili tak, že vyhrát měl úplně někdo jiný a Bára zase tolik oblíbená není. Někteří diváci ji berou jako chladnou a soutěž skončila podle nich špatně.

Urychlené finále SuperStar 2020 proběhlo v neděli a diváci, kteří svými hlasy rozhodovali o vítězi, vybrali Barboru Piešovou To se však nelíbilo dalším, kteří hlasovali pro jiné, například pro Martina Schreinera, který se probojoval jako jediný muž do finálové trojice. Lidé volili i patnáctiletou talentovanou Dianu Koval'ovou

Chladná jako led

Barbora přišla na casting jako šedá myška a leckteří ji tak viděli i na samotném konci soutěže. Lidé reagovali různě, mnozí jí výhru přáli, zato někteří jí nechtěli ani gratulovat. "Škoda, já fandila Martinovi nebo Dianě. Byli prostě lepší," napsala Šárka. "Fandila jsem celou dobu Diance, měla to vyhrát," přidala se Aneta. Našli se tací, kteří brali její výhru jako špatný konec.

Barbora se divákům mnohdy zdála jako chladná a podle nich pro ni soutěž vůbec nic neznamenala. "Diana by si to zasloužila víc, celá soutěž pro ni dost znamenala. Ale Barbora ani nepoděkovala divákům a navíc řekla, že soutěž byla jedna velká párty. Nic to pro ni neznamenalo," napsala striktně Marie.

Hlavně že má na tlumiče, míní diváci

Devatenáctiletá vítězka soutěže se svěřila, co s výhrou udělá, plánuje si prý koupit nové tlumiče na auto. Možná to byl pouhý vtip, některým divákům to však vtipné nepřišlo. "Chladná jako kámen. Hlavně že bude mít na nové tlumiče," napsala Sára. "Zimní královna Bára je chladná a za hlasy od diváků ani nepoděkovala. Hlavně ať si jde koupit tlumiče. Dominika, Dianka a Martin jsou pro mě hvězdy i bez dvou milionů," přidala se Jolana.

I tak se objevilo mnoho pozitivních komentářů, kde jí diváci výhru přáli a byla jejich favoritkou. "Strašně sympatická, přeji jí mnoho úspěchů," napsala Andrea. "Pecka, zasloužený titul si odnesla," přidala se Ingrid.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy