Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Nespali jste s ní? Nejhledanější prostitutku Česka marně nahání policie sedmým rokem! Nepochopíte, kolik na ni čeká dětí!

Špunarová už může mít více dětí, které skončily v cizí péči,
může být také mrtvá. Pravděpodobně je ale stále na útěku.
Sedm let hledá benešovská policie po ubytovnách a bordelech Kristinu Špunarovou ze Dvora Králové nad Labem. Čeká na ni blíže neurčený počet dětí, na které neplatí výživné.

Devětatřicetiletá Kristina Špunarová má trvalé bydliště v budově Městského úřadu v Benešově. Tam ji ale roky neviděli stejně jako v jejím rodišti ve Dvoře Králové nad Labem, na který má prý stále vazby.

Kristinu hledá benešovská policie sedm let, naposledy ji viděli na jaře 2008, když se od svého přítele odstěhovala za partou dělníků, kteří stavěli zdejší železniční koridor. Po ubytovnách přespávala častěji a je zjevné, že se – pokud žije – živila a živí prostitucí, což by nebylo nic zavrženíhodného, kdyby před sedmi lety neopustila čtyři (!) děti, na které samozřejmě po celou dobu, co je v pátrání, neplatí výživné ani se o ně jinak nezajímá.

Její poslední fotografie je stará sedm let, reálně jí bude letos devětatřicet, ale podle policejních expertů bude i teď vypadat o pět až sedm let mladší. Má 170 cm, hnědé vlnité vlasy a hnědé oči.

Jakoukoli informaci ke Špunarové prosím směřujte na linku 158, můžete potěšit i přímo benešovskou kriminálku na čísle 974871320.

Mohlo by vás zajímat

Další články