Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nespali jste a necítíte se dobře? Stojí za tím superúplněk. K některým lidem byl Měsíc nemilosrdný!

+ Další 3 fotografie
Úplněk mezi lidmi od nepaměti vzbuzuje velký zájem, hlavně proto, že je to nejsilnější měsíční fáze. Kromě vlivu na přírodní jevy značně působí na náš duševní i tělesný stav. V noci ze soboty na neděli oblohu ozářil superměsíc. A pokud je vám stále mizerně, pak vězte, že za to "vděčíte" právě Měsíci!

Úplněk způsobuje nespavost a lidé, kteří na podobné problémy trpí, se v noci ze soboty na neděli pravděpodobně moc dobře nevyspali. Při úplňku je hodně měsíčního světla. Nepomůže ani únava, citliví lidé zkrátka neusnou.

Pokud jste dnes vstali se špatnou náladou, není to náhoda. Poděkovat můžete Měsíci, který na nás mnohdy působí víc, než si uvědomujeme.

Nejvíc tentokrát trpěli Střelci, na které měl superúplněk obzvlášť velké účinky. Jste-li narozeni v tomto znamení, počítejte, že ještě do oběda se můžete cítit všelijak, jen ne dobře. Jak bude síla úplňku slábnout, bude se postupně ulevovat i vám. K večeru už se žádných duševních výkyvů obávat nemusíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články