Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nesoudná Monika se zřekla dcery a ta teď vrací úder: Máma je naivní puberťačka a jde až na krev!

+ Dalších 117 fotografií
Vztahy mezi Monikou Štikovou (46) a Ornellkou Koktovou (25) jsou doslova na bodě mrazu. V show Štiky si sice neustále vyměňují názory a jsou chvíle, kdy si opravdu hnusně nadávají, ale to není nic proti tomu, co se momentálně děje ve skutečném životě. Monika zašla až tak daleko, že se zřekla své vlastní dcery. Ornella se už k celé situaci nechce moc vyjadřovat, ale z jejího pohledu je vidět, že jí to je neskutečně líto.

Od té doby, co se na televizních obrazovkách objevila reality show Štiky, tak se v rodině Štikových a Koktových dějí opravdu hrozné věci. Nejenom že lidi nebaví se koukat na bizarní rodinu, kde tvrdou rukou vládne Monika Štiková (45), ale zároveň také nechápou, jak se může takhle vlastní matka chovat ke své dceři.

Vztah mezi Ornellou Koktovou (25) a Monikou Štikovou byl napjatý od prvního dílu. V současné době je to ale mnohem horší. "Já nemám dceru. A dcera nemá matku," uvedla Monika. Ptali jsme se, zda poslední větu myslí vážně. „Ano, napište to. Opravdu to myslím tak tvrdě,“ doplnila Monika.

Ornella o takto krutých slovech své matky neměla ani ponětí. Když se dozvěděla, že něco takového řekl její blízký člověk, tak šlo vidět, že ji to hodně mrzí a je velmi zklamaná. "Na tohle asi nebudu říkat nic," stroze prohlásila.

V nedávném rozhovoru v salónu Magic Hair prozradila, že mámu má pořád ráda, ale absolutně nechápe, co se s ní momentálně děje. "Máma uráží mě, uráží Pepu, nehlídá Quentina. Je hrozně slávychtivá a jde klidně až na krev. V minulosti to přitom byla fajn ženská, která trávila čas se svými dětmi. Teď se chová jako naivní puberťačka," dodala.

Zatím to vypadá, že dcera má mnohem více rozumu než matka. Zatímco Monika nakládá stále víc a víc, tak Ornelle je všechno spíše líto a k celé věci se už nechce dál vyjadřovat.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy