Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nesoudná Selena Gomez se opět předvedla! Co udělala nyní?

To je teda vizitka!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 66 fotografií
Zpěvačka Selena Gomez (25) ztratila nejen zájem o sebe, ale i o svoji reputaci a vystupování na veřejnosti. Kdysi hodná a milá dívka se pod vlivem událostí, které se kolem ní dějí, změnila v obtloustlou a rezignovanou hromádku neštěstí!

Kolem mladé zpěvačky Seleny Gomez (25) je v poslední době rušno. Zdravotní problémy, obnovení vztahu s Justinem Bieberem a následný rozchod plus kila navíc dávají hodně zabrat její psychice. Vše se na ni nekontrolovatelně valí a ona sama neví, jak to uchopit za správný konec.

Dokonce kdysi hodná, slušná a usměvavá holka se mění v nafouklou, věčně zpruzenou a neslušnou fúrii. Posledně se vztekala na fotografy, kteří ji přichytili jak se drbe na svém povislém zadečku. Stará Selena by si takovou intimnost rozhodně nechala na později a rozhodně ne před zraky médií a fanoušků.

Zřejmě má už plné zuby toho, být pořád dokonalá a usměvavá holka a moc tomu nepomáhá ani nový vztah její věčné lásky Justina Biebera s mladou modelkou Hailey Baldwin. Vzpamatuje se z toho všeho zpěvačka? Nebo je tohle její konec?

Související články

Další články