Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Nesnesla, že si jí Marek Eben nevšiml: Diváci StarDance se pustili do Simony Krainové

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
stardance 2019
Přišla na přímý přenos finálového večera taneční show StarDance jako podpora švagra Jakuba Vágnera a teď možná trochu lituje. Simona Krainová se zejména na sociálních sítích setkala s velkou kritikou od některých lidí, kteří se do ní začali trefovat zejména kvůli tomu, že na ně působila jako "nafrněná".

"Marně jsem dumala, co tam včera v publiku dělala ta ochechule Krainová. Už vím," uvedla uživatelka Jolana k příspěvku o StarDance. A následně se rozjela diskuze, kdy se lidé trefovali do půvabné modelky. "Byla nas*aná, že si jí Eben nevšiml," pokračovala uživatelka Marie, kterou doplnila další z uživatelů Alena: "Seděla tam jak sud dynamitu, žádné emoce, žádný úsměv."

Podobných komentářů, které kritizovaly Simonu Krainovou v publiku, byly desítky. Málokdo si možná uvědomil, že Simonu tam pozval její švagr Jakub Vágner, který si se svou partnerkou Michaelou Novákovou vytančil bronzovou příčku.

Simona má ale negativní komentáře ke své osobě lidově řečeno na háku Naopak se na svém sociálním profilu na Instagramu pochlubila snímky, z nichž je jasné, že si přímý televizní přenos StarDance hodně užila a klidně se vyfotila se sklenkou šampaňského, kterým dala najevo, že i třetí místo jejího švagra Jakuba je úctyhodné.

Související články

Další články