Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nesnesitelné bolesti: Luděk Sobota přiznal další zdravotní problémy, léčí je panákem

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
ZDRAVÍ
Oblíbený herec Luděk Sobota (76) před časem prodělal několik operací břicha, kdy mu kýla prorostla do střeva. Jeho stav byl velmi vážný a jak to vypadá, po zákroku se zlepšil jen na chvíli. Sobota totiž znovu trpí bolestmi a redaktorovi eXtra.cz popsal, že ho jeho obtíže velmi limitují - opět jde totiž o problém se střevy.

Obrovská muka prožíval Luděk Sobota před více než rokem. Známý herec a bavič si stěžoval na to, že mu je často špatně a má ukrutné bolesti břicha. Nakonec se zjistilo, že mu kýla prorostla do střeva a způsobila tak jeho neprůchodnost. Musel na operační sál… Při zákroku mu lékaři navíc ve střevě našli nádor, který naštěstí nebyl zhoubný.

„Před dvěma lety jsem byl na operaci kýly. Ale opět mám aktuálně velké bolesti břicha,“ postěžoval si pro eXtra.cz Luděk Sobota.

V roce 2016 už jednu operaci břicha podstoupil. Tehdy se zjistilo, že mu kýla prorostla do střeva. „Teď mě trápí srůsty na střevě. Lékař mi další operaci už nedoporučil. Beru každý den léky, aby mi bylo lépe,“ pokračoval oblíbený herec.

Luďka bolesti břicha velmi limitují. „Nemohu sportovat, s tenisem jsem definitivně skončil. Jediné, co mohu, tak plavat. Při náročnějším fyzickém pohybu mám totiž nepříjemné bolesti. Trpím, i když hraji v divadle. Buď si dám panáka, nebo prášek, aby se mi udělalo lépe. Je to trápení,“ upřesnil Luděk Sobota s tím, že operace mu prý lékařem nebyla doporučena. „Zatím ne, ale beru každý den léky, aby se ty srůsty nedělaly i jinde, než zatím jsou,“ upřesnil herec.

Lékař Sobotovi po operaci kýly prozradil, že jeho stav se zlepší maximálně o 50 procent. „Chvíli to bylo dobré, teď se to zase zhoršilo. Věřím, že nebudu na tu operaci muset. Bolesti mám ale velké, tak uvidíme,“ dodal Luděk Sobota, kterému se opravdu lehce nemluvilo.

Související články

Další články