Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nesnesitelná tchyně Věrka z Ulice v akci: Zkomplikuje svatbu těhotné Karle a nervóznímu Márovi

Nesnesitelná tchyně Věrka z Ulice v akci: Zkomplikuje svatbu těhotné Karle a nervóznímu Márovi
Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 3 fotografie
ulice
Karla s Márou jsou jedny z velmi oblíbených postav v nekonečném seriálu Ulice a po koronavirové pauze je čeká společná svatba. Karla je už v pokročilém stadiu těhotenství, což se v závěru ukáže jako ten nejmenší problém. Do velkolepého dne dvou snoubenců bude totiž neustále zasahovat maminka Máry Věrka, o které diváci už moc dobře vědí, že někdy je to s ní naprosto k nevydržení. Co všechno se zkomplikuje? Navíc Karla není jediná kdo očekává příchod potomka...

Letošní sezona Ulice bude nabitá svatbami. Nejdříve se můžeme těšit na skromnou veselku Roziny a Victora, kteří do toho praští i přesto, že rodiče Roziny nebyli z jejich nápadu zrovna nadšení. Představovali si, že jejich dcera bude studovat a vdavky nechá na pozdější věk.

Rozina sice působí jako zakřiknutá holka, ale prosadit si svoje umí. Kromě mladého páru se bude konat svatba také u Marečkových. Karla má těsně před porodem a přípravy na svatbu ji velmi vysilují.

Navíc se do jejich společného manželství a svatby míchá matka Máry Věrka, která je staromódní a nejraději by byla, kdyby vše běželo podle jejích představ. Jenomže do nejkrásnějšího okamžiku v životě ženy si Karla rozhodně mluvit nenechá.

Kdo a čím Karlinu nastávající tchyni zaměstná? Co dalšího čeká Marečkovy v šestnácté sezoně? A proběhne příchod miminka na svět bez komplikací? To se diváci dozví už 17. srpna, kdy seriál Ulice startuje.

Související články

Další články