Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nesnesitelná horka jsou pryč! Víkendové počasí bude ve znamení deště

Bude pršet!
Pokud jste plánovali tenhle víkend koupáni, výlet, nebo nebo lenošení u přehrady, tak na to rychle zapomeňte. Tento víkend konečně odezní šílené teploty nad 30 stupňů a my se můžeme těšit na déšť a příjemné ochlazení.

Pátek Oblačno až zataženo, na Moravě a ve Slezsku zpočátku polojasno. Místy déšť nebo přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku postupně místy i bouřky, na východě ojediněle silné. Odpoledne a večer na západě Čech ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 22 až 18 °C, na západě Čech až 15 °C. Nejvyšší denní teploty 21 až 26 °C, na Moravě a ve Slezsku 27 až 33 °C, v 1000 m na horách kolem 18 °C, Jeseníky a Beskydy kolem 26 °C.

Sobotu Skoro jasno až polojasno, na východě ještě zpočátku oblačno až zataženo s doznívajícím deštěm a ojedinělými bouřkami. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C.

Neděle Jasno až polojasno. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 26 až 30 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články