Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nesnesitelná horka jsou pryč! Víkendové počasí bude ve znamení deště

Bude pršet!
Pokud jste plánovali tenhle víkend koupáni, výlet, nebo nebo lenošení u přehrady, tak na to rychle zapomeňte. Tento víkend konečně odezní šílené teploty nad 30 stupňů a my se můžeme těšit na déšť a příjemné ochlazení.

Pátek Oblačno až zataženo, na Moravě a ve Slezsku zpočátku polojasno. Místy déšť nebo přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku postupně místy i bouřky, na východě ojediněle silné. Odpoledne a večer na západě Čech ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 22 až 18 °C, na západě Čech až 15 °C. Nejvyšší denní teploty 21 až 26 °C, na Moravě a ve Slezsku 27 až 33 °C, v 1000 m na horách kolem 18 °C, Jeseníky a Beskydy kolem 26 °C.

Sobotu Skoro jasno až polojasno, na východě ještě zpočátku oblačno až zataženo s doznívajícím deštěm a ojedinělými bouřkami. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C.

Neděle Jasno až polojasno. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 26 až 30 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články