Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nesnesitelná bolest nemocné Kadeřávkové z Ulice: Rozežírá mi to žíly zevnitř!

Anička Kadeřávková musí pokračovat v léčbě.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 63 fotografií
Desítky tisíc dala Anička Kadeřávková (22) z Ulice za speciální léčbu v Německu, po které měla být fit. Ještě před týdnem se radovala, že se konečně zbaví drastických antibiotik. Bohužel se to nepovedlo a lymeská borelióza v bitvě zatím vítězí. "Jedu zase denně infuze," svěřila se mladinká herečka, která bojuje i s nesnesitelnými bolestmi.

Nevyléčitelně nemocná Anna Kadeřávková toho má nad hlavu. Léčba lymeské boreliózy, za kterou dala desetitisíce, se nepovedla tak, jak měla. Proto musí mladá herečka pokračovat v infuzích antibiotik. Svěřila se, jak je to pro ni těžké!

„Několikaměsíční antibiotickou léčbu jsem strašně dlouho zvažovala, protože nejsem zastáncem chemických léků a vždy raději sáhnu pro přírodních možnostech. Ale jak čas běžel, měsíce ubíhaly a mě ty moje nohy pořád bolely, únavy neodcházely, naděje slábla a všechny alternativy selhávaly, zdála se být ta klinika fakt jediným řešením. Strašně jsem se tehdy bála, fakt strašně. A furt se bojím, furt strašně. Už je to devátý týden, co mi v krvi kolujou čtvery antibiotika a denně beru hrsti léků. Já, která si dřív nechtěla brát ani blbej ibalgin na bolest hlavy a radši to šla zaspat,“ píše Kadeřávková na Instagramu.

Do toho všeho se vrací do nekonečného seriálu Ulice, ve kterém bude opět ztvárňovat Rozinu Maléřovou. Prioritou je pro ni ale léčba, při níž nesnesitelně trpí.

„A tak až mi zase budou do žíly odkapávat ty děsivý látky, co mi zevnitř rozežírají žíly a děsně to bolí, budu přemýšlet. A třeba přijdu na něco, co ještě nevím a co bych vědět měla. A třeba taky ne. Ale ono to přijde. Vím, že jo,“ uzavřela herečka. A my jí přejeme, aby všechno dobře dopadlo!

Mohlo by vás zajímat

Další články