Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nesnese homosexuály a Slováky: Homofob Jarda z Prostřena pobouřil celý národ

Jaroslav Vamberský
Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Další 4 fotografie
V amatérské kulinářské reality show Prostřeno! se občas vyskytují hodně velcí exoti, Prima tentokrát ale naservírovala divákům opravdu mimořádně výživnou lidskou lahůdku! Bývalý dřevorubec Jarda málem zvrací z toho, že jeden z pětice soutěžících je na kluky. A dává mu to nechutně najevo!

„U stolu bych hlavně nechtěla potkat debily,“ říkala před soutěží důchodkyně Helena Sekyrková. Nám přijde, že se jí asi přání moc nesplnilo.

Pomocná síla z kuchyně Josef Fiala žije osmnáct let v partnerském vztahu s mužem, Jaroslav Vamberský, chlapák oblékající se podle nejnovější devadesátkové schmutzig módy, je z něj ale nesvůj.

Prý je to první homosexuál v historii, kterého poznal. A coby sečtělý člověk ho má patrně za původ všech pohlavních nemocí a hrozné zvěrstvo.

O tom, že je kolega ze soutěže na stejné pohlaví, se při své zabedněnosti dozví až druhý den a dávno poté, co to vědí tři ženy, s nimiž spolu s Pepou soutěží o výhru.

„Vždyť jsem seděl vedle teplouše,“ vysvětluje ostatním, proč mu je zle. Choval se, jako by měl vedle sebe malomocného.

„Pro mě to byl velký šok. Nikdy jsem takového člověka nepoznal, nikdy bych si k sobě takové lidi nepustil,“ prohlašuje rozhodně Jarda, který už pomalu se svými názory patří do zoo.

„Ještě jsem nikdy nebyl takhle blízko s takovým člověkem. Měl jsem zvláštní pocit, že to nepatří do přírody. Když je vidím, jak se dva líbají, tak se mi to nelíbí. A dítě by jim žádný normální chlap nesvěřil k výchově,“ říká rozhodně umaštěný tvrďák v Prostřenu.

Když dojde na závěrečné hodnocení všech chodů, měří Pepovo vaření na základě jeho sexuality. „Dnešní večer hodnotím velmi záporně. Vedle teplouše jsem nikdy neseděl. Ale že uvařil maso, dávám tři body,“ překvapil Vamberský. Hlavně že sám uvařil tak nesmyslně (viděli jste už krájení divné buchty nůžkami?) a třeba i pomocí masoxu, že se málokdo aspoň trochu najedl.

„Částečně provokuje, částečně se předvádí, ale ve skutečnosti stejně bude hrozný buran. Tyhle kydy prostě do jednadvacátého století nepatří. Nejsmutnější je to, že lidé ho teď nejvíc nesnáší za jeho požírání koček. Jako by takové posuzování homosexuálů bylo vlastně docela v pohodě,“ pustila se do něj v diskusi na internetu Martina. Podobných příspěvků jsou ale tisíce.

Maník, jehož živí výškové práce za pomoci horolezeckého náčiní, je k tomu ještě navíc ignorant i v dalších věcech. Dal několikrát najevo, co si myslí o vařících ženách, nebo o východních sousedech.

„Z hostitelky (pondělní Moniky Kubátové) jsem měl špatný dojem. Je ze Slovenska. Mají tam jinou kulturu, jiné jídlo. Jsou upovídaní, nic nedělají, oj*bávají práci. Jsou pomalu jako Ukrajinci,“ plácal nesmyslně.

Je to prostě pašák, kterého si snad Prima musela vymyslet, aby přitáhl k pořadu tolik pozornosti!

Související články

Další články