Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Nesnášíte svou práci? Tohle je 7 zaměstnání, která nikomu závidět nebudete!

Zdroj: Profimedia.cz
Co člověk, to jiné zaměstnání. Práce si dnes váží každý, ať je snad jakákoliv. Je jí totiž málo a mít co jíst a kde bydlet chce asi také každý. Jestli zrovna nejste manažer nebo majitel nějaké prosperující firmy, určitě pečlivě rozpočítáváte vaši měsíční výplatu.

Myslíte si, že děláte tu nejhorší práci na světě?

Dejte si facku a přečtěte si 7 nezáviděníhodných zaměstnání!

1) Horník

Být horníkem znamená spouštět se každý den výtahem několik desítek metrů pod zem a tam v prachu a tmě manuálně makat. Závidíte?

2) Řidič metra

Možná si říkáte, že toto zaměstnání není nic náročného, ale určitě by většina z vás nechtěla koukat celé dny do nekončících tunelů a čekat, kdy vám do kolejí skočí nějaký sebevrah.

3) Maskot

Maskot na fotbale nebo maskot v obchodním centru? Ani jedno z toho není práce snů. Jediné štěstí je, že vás v tomto přestrojení pravděpodobně vaši úspěšnější spolužáci nepoznají.

4) Odběratel spermatu

„A co dělá tvůj tatínek?“ „Odebírá každý den sperma koňům a býkům.“

5) Hajzlbába

Vybírat 5 korun za malou potřebu a 10 korun za tu velkou. Odmotat kousek toaletního papíru a po zavírací době vzít kýbl s vodou, rukavice a vyrazit na úklid.

6) Prodavač v sexshopu

Radit zákazníkům, který vibrátor lépe vibruje nebo jaké německé porno je úchylnější, leze taky na mozek. Společenského uznání se vám s touto prací prostě nedostane.

7) Čistič žump a kanálů

I když ne doslova, tak vás v tomto případě živí lidské výkaly. Nehledě na to, že ne vždy jde vše vyčistit pomocí dostupné techniky. Někdy je nutné navlíknout rukavice a vyrazit do terénu.

A CO VAŠE PRÁCE? ŠPATNÁ? TAK SI NAJDĚTE LEPŠÍ – NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST ZDE.

Související články

Další články