Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nesnášíte pondělí? Sobota je nejhorší den v týdnu. Planety vám řeknou proč

Co děláš v pátek večer?
Sedm dní v týdnu je zasvěceno sedmi planetám. Astrologie přiřaďuje každé planetě rozdílný význam. Jednotlivé dny mají odlišnou energii a hodí se tedy pro jiné činnosti.

Pondělí – Měsíc Pondělí vládne Měsíc, který představuje city a instinkty, vyplatí se důvěřovat své intuici. Ráno se nám nechce vylézt z postele, podléháme emocím, tíhneme více k domovu a rodině. Neplánujte si náročné aktivity, věnujte se spíše rutinní práci.

Úterý – Mars V úterý nám vlivem planety Mars nechybí energie, odvaha, rozhodnost a touha po sebeuplatnění. Snáze překonáváme překážky, bez problémů si poradíme s konkurencí. Pozor si dejte na netrpělivost a vznětlivost. Vyrazit můžete za sportem.

Středa – Merkur Středě velí Merkur, jenž podporuje rozum a komunikaci, usnadňuje navazování nových kontaktů. Přáno je obchodním schůzkám, jednáním na úřadech, pohovorům i cestování. Je to ideální den pro vzdělávání, vyřizování e-mailů a telefonátů.

Čtvrtek – Jupiter Nad čtvrtkem drží ochrannou ruku Jupiter, planeta štěstí, ať už se pustíte do čehokoliv, mělo by se vám dařit. Dočkat se lze různých šťastných náhod, nepostrádáme optimismus, velkorysost a cit pro spravedlnost. Můžeme si dovolit riskovat.

Pátek – Venuše Pátku vládne Venuše, která symbolizuje lásku a krásu. Den je nakloněn milostným dobrodružstvím, uměleckým aktivitám i zkrášlujícím procedurám. Daří se týmové práci, jsme tolerantnější. Je vhodný čas pro schůzky a společenská setkání.

Sobota – Saturn V sobotu nám Saturn uštědřuje lekce a konfrontuje nás s tím, co musíme udělat, ale nechce se nám, odkládáme to. Nutí nás k důslednosti a zodpovědnosti, vyžaduje disciplínu. Věnujte se praktickým záležitostem a zapomeňte na riskování.

Neděle – Slunce Neděli velí Slunce, jež reprezentuje život a vitalitu, přispívá k uskutečňování snů. Máme spoustu tvůrčích nápadů, přáno je zábavě a radostem všeho druhu. Je to příhodný den pro romantiku a milostná vyznání, společenské a kulturní akce.

Související články

Další články