Policie od středy pátrá po 12leté Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný. Z domu nikdy dříve neutekla a neměla prý žádné problémy. Kriminalisté mají dvě vyšetřovací verze. Buď dívka utekla od rodiny a někde se ukryla, nebo se mohla stát obětí trestného činu.

Lidé se na Facebooku dokonce začali dohadovat, jestli za zmizením školačky nestojí přítel její matky. Dívka ho prý neměla ráda a veřejně se k tomu dříve přiznala na Facebooku. „Nesnáším je,“ napsala Míša na Facebook. "Koho?“ ptala se jí kamarádka. „Mámu a toho,“ zněla Míšina odpověď. Je tedy jasné, že zmizelá holčička s přítelem svojí matky vůbec nevycházela. To na Facebooku potvrdila i neznámá dívka.

„On je jediný, který by jí dokázal nějak ublížit,“ napsala další dívka na sociální síť. To stejné si myslí i jejich soused. „Míšina maminka tam snad přes Vánoce měla nějakého přítele, přesněji to nedokážu říci. Míša se ho prý ale bála nebo ho snad neměla ráda, nevím,“ řekl muž pro Ústecký deník. „Jestli odešel sám, nebo ho paní vyhodila, těžko říct. Co jsem tak zaslechl a viděl, malá ho moc nemusela. Kdo ví, třeba ji odvezl, aby se pomstil. Nebo je to přesně naopak a ona je s ním, aby mámu pozlobila. Do soukromí jim nevidím a čmuchat ani nechci,“ dodal.

Míši navíc chyběl její otec, kterého miluje. Moc věcí se o něm zatím neví. Pátrání po Míši nebylo dosud úspěšné. Kde jen dívka může být?