Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nesnáším loučení 2018: Z téhle předělávky songu si Michal David sedne na zadek

+ Další fotografie
Málokdy se stane, že by se předělávky starých fláků povedly. Většinou je to jen ostuda a zmar, autory coverů obvykle litujeme či proklínáme a posíláme do školy zpěvu a soudnosti. Teď se ale u písničky Největší z nálezů a ztrát stal zázrak, který vychvaluje i samotný Michal David.

Písničku nově nazpíval Honza Bendig. O něm se dlouhodobě ví, že má velmi slušnou techniku, někdy mu ale u zpěvu chybělo procítění. Jenže pecku od o generaci staršího hitmakera zvládl levou zadní a i klip je dokonalý (včetně retro rozměru obrazu).

„Točili jsme to nedávno v těch největších mrazech. Už se málem nic nedělalo, protože jsme dlouho nemohli sehnat starého favorita. Pak nám ale pomohl kamarád, který si v klipu nakonec zahrál. Velký problém byl se zimou. Nebylo kde v teple se převlékat, takže jsem měnil outfity v té kose. Odnesl jsem to zápalem plic a čtyřicítkami horečkami. Stálo to ale za to,“ řekl eXtra.cz Honza Bendig. Někteří fanoušci dokonce v diskuzi hlásí, že se mu povedlo překonat originál. To je na pováženou, nicméně ostudu si Honza určitě neudělal.

„Kluci (Honza se snoubencem Lukášem Rejmonem) mi to posílali. A moc se mi to líbí. I klip se povedl. Honza to má pěkně udělané. Je to jiné než moje původní písnička, ale to je jedině dobře. Covery mám rád, pokud nejsou blbé, a tenhle k těm špatným vážně nepatří,“ reagoval Michal David.

Příští měsíc se nás bývalá hvězdička ze SuperStar chystá oblažit žhavým videoklipem s Monikou Bagárovou. „Máme tam i postelovou scénu. Proto poctivě cvičím, abych vedle téhle nádherné kočky nevypadal úplně směšně. Kluci mi budou závidět,“ směje se na závěr Honza Bendig.

Související články

Další články