Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nesmyslný hazard Dagmar Havlové: Jízdou s nohama na palubní desce riskuje devastující zranění. Tohle jí hrozí

Dagmar Havlová s nohama na palubní desce auta: Je to hrozně nebezpečné, děsí se fanoušci
Zdroj: herminapress/eXtra.cz/se souhlasem D. Havlové
+ Dalších 5 fotografií
zranění

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) se před pár dny zranila. Kvůli dlouhodobému vyčerpání z práce a nedostatku odpočinku si přivodila nepříjemné zranění v podobě zlomeniny kotníku. Přestože známá herečka stále patří mezi velmi vážené osobnosti, za jednu z fotografií na Instagramu sklidila od fanoušků řadu negativních ohlasů.

Nebezpečná praktika

Nezáleží na tom, jestli patříte mezi slavné osobnosti těšící se úctě, či nikoli, sledující na sociálních sítích měří všem stejně a vždy se najdou ti, kteří podpoří vše, co uděláte, a naopak ti, kteří na vás nenechaji nit suchou. Negativních reakcí na svém Instagramu se dočkala i herečka a bývalá manželka zesnulého prezidenta České republiky Václava Havla (†75) Dagmar Havlová.

Na sociální síti zveřejnila fotografii, kde sedí v autě na místě spolujezdce, a obě nohy, z nichž jednu má kvůli zlomenině kotníku v ortéze, má položeně na palubní desce. Toho si samozřejmě nemohli nevšimnout její followeři, kteří takovou nebezpečnou praktku nemohli nechat bez reakce.

Vyděsila fanoušky

Jakýkoli nepřirozený posez v automobilu je riskantní a právě nohy opřené o palubku patří k nejhorším. V případě nehody se totiž nelze vyhnout zlomeninám, jejichž léčba se protáhne na pořádně dlouhou dobu. Následkem nárazu dojde k aktivaci airbagů a ty nejenže fatálním způsobem rozlámou stehenní kosti, ale vyrazí z jamek i kyčelní klouby, a to je něco, co Dagmar Havlové jistě nikdo nepřeje.

"Ty nohy bych na palubovku nedávala (viděla jsem pár úrazů po)," napsala k fotografii jedna ze sledujících. "Je to hrozně nebezpečné takhle jezdit!!!" upozornila Havlovou další fanynka vyděšeně. Kromě varovných komentářů většina followerů přála své oblíbené herečce brzké uzdravení a několik jich nezapomnělo zmínit i film Holka na zabití, kterým si můžete dnes na TV Prima Dagmar Havlovou v roli usměvavé mladé dívky připomenout i vy. Na ČSFD získal snímek z roku 1975 dobrých 56%. 

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy