Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nesmysl století: V psím oušku se "zjevil" Ježíš a lidé z toho šílí!

Zdroj: facebook.com

Zjevení náboženských postav je (bohužel) ve světě dost aktuálním tématem a nábožensky založení lidé ho vnímají jako důkaz něčeho nadpozemského, i když ve skutečnosti to jsou téměř všechno faky. Jako údajný Ježíš ve psím uchu.

Když majitelka psa Rachel Evans (25) koupala svého jorkšíra Dava ve dřezu, ničeho zvláštního si nevšimla. Až když si prohlížela fotky, které během mytí pořídila, zjistila, že na levém oušku jejího pejska se objevila hlava podobná Ježíši.

"Ničeho jsem si nejdřív nevšimla. Jen jsem koupala Dava ve dřezu a dělala u toho hloupé fotografie, protože vypadal roztomile. O hodinu později mi přítel ukázal jednu fotku s tím, že na Davově oušku je vidět tvář. Podívali jsme se pořádně a uvědomili jsme si, že to je Ježíš," řekla Rachel.

Majitelka psa i její přítel teď doufají, že zjevení Ježíše bylo dobré znamení "Zrovna jsme se přestěhovali, tak doufáme, že to souvisí s tímto," dodala.

Naštěstí si lidé z tohoto "zjevení" dělají spíše srandu a neberou ho moc vážně.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články