Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nesmrtelná teta se natočila před 27 lety: Co se změnilo u Závisti, Matěje a Pavlínky?

Zdroj: koláž eXtra.cz / Česká Televize
+ Dalších 14 fotografií
Proměna
Závist je věčná! A pohádka o Nesmrtelné tetě, která neměla dobré úmysly, také. Od natočení uběhlo 27 let a herci se za tu dobu výrazně změnili. Z Jiřiny Bohdalové (88) je elegantní dáma plná elánu a stále rozdává úsměvy, Filip Blažek (46) přišel o své dlouhé vlasy a Bára Bobuľová (45) jako by nezestárla ani o den a jen si párkrát přebarvila vlasy. Podívejte se sami.

Jiřinu Bohdalovou jako Závist ve filmu Nesmrtelná teta zná snad každý. Její nekalé záměry, které měla s královstvím, se zapsaly do paměti diváků snad navždy. Filip Blažek coby vesnický chasník Matěj se jí musel v pohádce několikrát postavit, aby mohl být se svou milou, princeznou Pavlínou, kterou ztvárnila půvabná Barbora Bobuľová.

Proměna od natočení filmu

Nesmrtelný snímek se natočil před sedmadvaceti lety a za tu dobu se toho na hercích dost změnilo. Z mladíka s dlouhými kadeřemi je dnes úspěšný herec s krátkým střihem, Slovenka Bára od roku 1995 žije a pracuje převážně v Itálii a Jiřina je stále stejně úžasná dáma s dobrým vkusem a výborným smyslem pro humor.

Podívejte se do galerie, jakou změnou prošli tito tři herci, kteří si spolu zahráli v Nesmrtelné tetě.

Související články

Další články