Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nesmrtelná teta se natočila před 28 lety: Co se změnilo u Závisti, Matěje a Pavlínky?

Nesmrtelná teta se natočila před 28 lety: Co se změnilo u Závisti, Matěje a Pavlínky?
Zdroj: koláž eXtra.cz / Česká Televize
+ Dalších 14 fotografií
Proměna

Závist je věčná! A pohádka o Nesmrtelné tetě, která neměla dobré úmysly, také. Od natočení uběhlo 28 let a herci se za tu dobu výrazně změnili. Z Jiřiny Bohdalové (90) je elegantní dáma plná elánu a stále rozdává úsměvy, Filip Blažek (48) přišel o své dlouhé vlasy a Bára Bobuľová (47) jako by nezestárla ani o den a jen si párkrát přebarvila vlasy. Podívejte se sami.

Jiřinu Bohdalovou jako Závist ve filmu Nesmrtelná teta zná snad každý. Její nekalé záměry, které měla s královstvím, se zapsaly do paměti diváků snad navždy. Filip Blažek coby vesnický chasník Matěj se jí musel v pohádce několikrát postavit, aby mohl být se svou milou, princeznou Pavlínou, kterou ztvárnila půvabná Barbora Bobuľová

Proměna od natočení filmu

Nesmrtelný snímek se natočil před sedmadvaceti lety a za tu dobu se toho na hercích dost změnilo. Z mladíka s dlouhými kadeřemi je dnes úspěšný herec s krátkým střihem, Slovenka Bára od roku 1995 žije a pracuje převážně v Itálii a Jiřina je stále stejně úžasná dáma s dobrým vkusem a výborným smyslem pro humor.

Podívejte se do galerie, jakou změnou prošli tito tři herci, kteří si spolu zahráli v Nesmrtelné tetě.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy