Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nesmrtelná princezna: 12 ikonických outfitů Lady Diany, které jsou žhavé dodnes

Zavedla trend čím delší sukně, tím kratší kabátek. To se stalo už
módní povinností.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií

Včera tomu bylo 16 let, co do třináctého pilíře tunelu Alma narazil černý Mercedes, který se snažil ujet paparazziům na motorkách. Tříčlenná posádka auta zemřela a mezi nimi i žena, které se povedlo změnit nejen tradice ve své rodině, ale i francouzské zákony a tak trochu celý svět.

Díky ní si princ William (31) mohl za ženu vzít prostou dívku z lidu, paparazzi už mají ve Francii ztíženou činnost a lidé třeba v Angole se nemusí bát jít na pole, kde by je byla bývala roztrhala nášlapná mina. Lady Diana (†36) toho za svůj krátký život stihla hodně a nikdy se na ni nezapomene.

Nejen proto, že to byla nejfotografovanější žena světa a svět se díky ní stal aspoň na chvíli lepším místem, ale žije v podstatě v každé ženě, neboť Diana udávala módní trendy, které platí dodnes a patří mezi základy vašeho šatníku.

Je už naprostým základem, že délka vrchního kabátu je k délce sukně nepřímo úměrná a že do společnosti byste neměla chodit s nahými rameny či úplně nahými pažemi. Všechny tyto věci udala jako pravidlo právě Lady Diana a ženy na celém světě je denně respektují, aniž by přemýšlely nad tím, kdo je jako první nastavil. Dianu prostě historie nikdy nebude moct opomenout.

Související články

Další články