Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nesmrdí mi žádná práce, říká Ficova asistentka Majka. Slovenská policie má NOVOU VYŠETŘOVACÍ VERZI!

Kdo zavraždil Kuciaka a jeho snoubenku? Jakou roli v případu hraje Mária
Trošková?
Zdroj: Topky.sk, magazín Brejk
+ Dalších 43 fotografií
Slovenská policie stále neví, kdo zavraždil sedmadvacetiletého novináře Jána Kuciaka a jeho stejně starou partnerku Martinu Kušnírovou. Policejní prezident Tibor Gašpar ale tvrdí, že kriminalisté mají novou verzi, proč Kuciak zemřel. V případu figuruje také třicetiletá asistentka premiéra Fica. Mária Trošková měla podle zavražděného novináře vazby na italskou mafii. Co říká o svém životě? Prý jí nesmrdí žádná práce.

Policejní prezident Tibor Gašpar slovenským novinářům sdělil, že v případu zavražděného Jána Kuciaka se objevila nová vyšetřovací verze. Konkrétní ale být nechtěl.

„Policie intenzivně pracuje na několika verzích a v pátek jsme otevřeli jednu novou verzi. Pracujeme s množstvím informací, které se vyhodnocují, a budeme pokračovat i o víkendu. Po dohodě s prokuraturou není možné poskytnout jinou konkrétnější informaci,“ cituje jeho slova web Novinky.cz.

Do případu je stále zapletena asistentka premiéra Roberta Fica. Třicetiletá Mária Trošková začínala jako modelka, pak ale začala mít pletky s italskými podnikateli. Na čí doporučení se objevila u slovenského premiéra, není stále jasné.

Rodačka z Púchova vystudovala Vysokou školu manažerskou v Trenčíně. „Škola mě předurčuje pro manažerský post, ale není to můj šálek kávy. Táhne mě to k divadlu nebo k moderování v televizi,“ uvedla Trošková v rozhovoru pro magazín Brejk.

„Potkávám různé vlivné lidi. Když byste mi nabídli, abych se stala třeba televizní rosničkou, neodmítnu. Odpich by to byl dobrý,“ řekla pro Brejk před osmi lety Trošková. Dnes není rosničkou na předpověď počasí, ale z její osoby jde pořádný mráz.

V rozhovoru pro Brejk Trošková přiznala, že má silikony. Že když to ženě zvedne sebevědomí, že je dobré jít pod kudlu. „Dnes mám sebevědomí až až,“ smála se Majka.

„Věřím v Boha. Ctí mě moje povaha,“ uvedla Mária a dodala: „Nesmrdí mi žádná práce. Začala jsem trochu podnikat. Máme v rodném městě malý rodinný podnik, ale nechci to specifikovat…“ Celý rozhovor s Ficovou asistentkou najdete tady.

Související články

Další články