Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nesmírná pocta pro Meghan Markle: Tímhle rozkošným slovem říká královně málokdo!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 51 fotografií
Včera si všichni mysleli, že si Meghan Markle (36) u královny Alžběty (92) pořádně zavařila, když ji nenechala nastoupit do auta jako první. Opak je ale očividně pravdou. Nastražené uši z Kensingtonského paláce prozradily, že si britská vladařka nechává od vévodkyně ze Sussexu říkat roztomilým slovíčkem!

I když se včera zdálo, že královna Alžběta bude na Meghan Markle pořádně nabroušená, nestalo se tak. Vztah mezi babičkou prince Harryho (33) a jeho manželkou je naopak ještě silnější!

Jelikož v Kensingtonském paláci mají i stěny uši, unikla roztomilá informace, jak Meghan (36) královnu oslovuje. Žádná Její královská Výsost se nekoná!

"Oslovuje ji slůvkem Ma'am a v konverzaci ho používá co nejvíce. Může to být zkrácená verze slova máma," řekl zdroj z paláce Daily Mailu Zdrobnělina královnina jména Lillibet ale zůstává vyhrazena jen nejbližším příbuzným a přátelům.

Palác sice informaci o slově máma popřel, ale stojí si za ním i odborníci na královský protokol. Navíc tak Alžbětu oslovovala i Lady Diana (†36), a tak je možné, že tím chce Meghan udělat radost Harrymu.

Související články

Další články