Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nesmělý a hodný bratr Veroniky Kopřivové poznává, co je to láska! V Jágrovi našel KRÁSNÝ OTCOVSKÝ VZOR

+ Dalších 23 fotografií
Vedení českého hokeje už nemusí dlouze přemýšlet nad tím, kdo bude nástupcem Jaromíra Jágra, až legendární šedesátosmička pověsí brusle na hřebík. My jsme ho našli! Je jím mladý Dominik Kopřiva, bratr Jágrovy holky. Začal tajně trénovat, a když mu hokejový bůh dá pár rad, bude z něj brzy hvězdný útočník jako jeho vzor Jarda.

Poslední dny v životě mladého Dominika by se daly přirovnat k filmům, v nichž nesmělý outsider překvapí a na konci se z něj stane hrdina.

Bratr krásné Veroniky Kopřivové totiž začal tajně trénovat hokej. Nejprve se na svém Facebooku začal poptávat, kdo by mu půjčil brusle. „Nemá někdo prosím na půjčení brusle? Velikost tak 44, možná 43,“ uvedl, a když je sehnal, nasadil kulicha, popadl hokejku a šel trénovat střely na branku. Ne tedy do klasické haly, ani na rybník, ale lišácky na parkoviště. „To je udělaná velká plocha na parkovišti,“ napsal ke svému soukromému snímku, který poté zveřejnil na svém profilu, a vy si ho můžete prohlédnout v galerii.

Techniku evidentně mladík má a odhodlání také. Aby také ne, když jeho vzor chodí s jeho ségrou. Českému hokeji teď spadl kámen ze srdce. Už teď má náhradu za legendárního Jardu, který už nemusí nést to těžké břemeno „být nenahraditelným“. Pokud „mlaďasovi“ pomůže v přípravě, Florida Panthers může brzy draftovat další český talent. A vše navíc zůstane v rodině!

Je krásné, jak se Jarda o mladého kluka stará. A Dominik se netají tím, že ho obdivuje a visí na něm pohledem. Takhle nějak vypadá pravá otcovská láska a je v tom to případě vlastně jedno, že Dominik s Jaromírem zatím v žádném příbuzenském vztahu není. Moc jim to spolu sluší, co říkáte?

Související články

Další články