Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

NESLUŠNÝ NÁVRH: Nela Slováková pod palbou úchyla! Kolik jí nabídl za sex?

Zdroj: instagram
+ Dalších 47 fotografií
Nela Slováková (27) byla doslova zaskočena, když ji na jejím instagramovém profilu začal obtěžovat neznámý muž, který se po ní dožadoval sexu a dělal krásce z Brna nemravné návrhy. Když ho razantně odmítla, tak se nezdráhal a ostře se do ní pustil. Co blonďaté podnikatelce vzkázal a kolik nabízel za sex s ní?

Na brněnskou podnikatelku Nelu Slovákovou zaútočil na sociálních sítích neznámý úchyl. Zpočátku konverzace se choval slušně, než se blonďatá sexbomba dopátrala, co po ní muž vlastně chce. „Moc se mi líbí vaše postava a jsem schopen udělat cokoliv, jen si řekněte podmínky,“ začal nevinně psát.

Zpočátku ho majitelka jednoho z nejkrásnějších tělíček Česka ignorovala. „Ahoj, není možné se s tebou potkat, jak jsem psal výše?“ nechtěl se nechat odbýt neznámý mladík a pokračoval směle dál.

„Myslel jsem, že by to mohla být jako ukázka vaší značky, a jsem ochotný zaplatit klidně 2 tisíce euro,“ to už Nela nevydržela a celou úchylnou konverzaci zveřejnila s tím, že takové chování rozhodně nehodlá tolerovat.

Když mladík nepochodil a byl odmítnut, tak nejspíše hodně utrpělo jeho ego, protože se do Nely začal navážet. Ta ho však perfektně setřela. „Píše mi odporný, slizký úchylák, který mě lákal do svého bratislavského bytu a nabízel mi za to 2 tisíce euro.“

Je pravda, že Nela je hodně odvážná holka a nebojí se zveřejňovat hodně odvážné fotky. Možná proto se také stává terčem podivných mužů, kteří by dali cokoliv za to, aby s nimi strávila byť jednu noc. Možná by si ale měla dávat větší pozor.

Související články

Další články