Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Neskutečný trapas manželky Filipa Blažka. Nechutně zkritizovala Arichtevě poprsí, ta její zprávy zveřejnila

Manželka Filipa Blažka, Jolana se navezla do Veroniky Arichtevy.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
válka

Veronika Arichteva (38) obdržela do zpráv na Instagramu ošklivý hejt na své poprsí, které bylo označeno za "děs". Avšak po pečlivém prozkoumání odesílatele, kterým byl profil nehtového salónu, si Veronika všimla, že podnik provozuje manželka Filipa Blažka Jolana. Jako vtípek a zároveň i malou pomstu to zveřejnila na svém Instagramu.

Jolana Blažková si uřízla pořádnou ostudu. Anonymně chtěla zhejtit Veroniku Arichtevu, které na sociálních sítích poslala ošklivou zprávu s poznámkou na její ňadra. Manželka Filipa Blažka však zapomněla, že když tak učiní přes profil svého nehtového studia, lze lehce dopátrat, kdo ho vlastní.


"Tvl ty kozy – hrůza, děs. Cvičení už ti nepomůže," znělo v hejtu, který zveřejnila Arichteva a jenž jí přišel do soukromé zprávy od nehtového studia JF Nails. Herečka si myslela, že jde o nějakou fiktivní firmu, jak to v těchto případech bývá. Po pečlivém zkoumání ale zjistila, že se jedná o reálné studio, které provozuje právě manželka Filipa Blažka.

"Tak do tohohle studia v Radotíně se zcela určitě nikdy nepodívám. Jsem si říkala, co je to za fejk profil, a ono ne. Ona to je Jolana Blažková," reagovala poté Veronika, která po těchto slovech označila známého herce v příspěvku a podotkla, že je to pěkná ostuda. Poté Arichteva zkritizovala popis firmy na jejích stránkách. "Je mi úplně za ní trapně," dodala na závěr oblíbená komička a herečka.

Doporučené video s Veronikou Arichtevou.


Paradoxem je, že Jolana na stránkách své firmy píše, že všichni v jejím týmu chtějí, aby se ženy po proceduře cítily příjemně. Tohle se tedy opravdu nepovedlo.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy