Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

NESKUTEČNÉ VIDEO: Nový adept pro StarDance? Jiří Langmajer to na tanečním parketu pěkně rozjel!

+ Další 2 fotografie
Herec Jiří Langmajer hraje v nové české komedii Sezn@mka notorického proutníka, který odmítá důstojně stárnout po boku své manželky a krizi středního věku řeší prostopášným laškováním s mladými přítelkyněmi. A při svých milostných avantýrách se hlavní hrdina Kristián v rámci oslňování dívek nezastaví před ničím, od surfování až po tanec. Dokonce vypadá, jako by se zrovna chtěl přihlásit do StarDance.

„Výhodou filmu je, že se to dá sestříhat tak, aby tam člověk vypadal, že tancovat umí. A to je přesně můj případ. Já ve skutečnosti tancovat neumím,“ přiznal herec a dodal: „Snažil jsem se z toho vykroutit, ptal jsem se režisérky – proč to tam chceš? Řekla mi, že proto, že je to hezký, a bez možnosti další diskuse mě poslala k choreografovi.“

Tanec ale nebyl jediným oříškem, který Jirkovi předepisoval scénář. „Taky jsem musel surfovat, což rovněž není můj šálek kávy. Ležel jsem na prkně jako lachtan a dělal, že to umím,“ prozradil herec.

A co na jeho stížnosti říká režisérka filmu Zita Marinovová? „Surfování jsme ve filmu nechali věrohodně čili je znát, že to není Jirkova parketa. To on ale uvidí až v kině,“ směje se Zita, která je zároveň autorkou scénáře. S tancem je to prý ale jiná. „Je pravda, že na parket se mu moc nechtělo. Najala jsem mu ale choreografa a jeho cha-cha je ve filmu opravdu pěkná,“ pochválila režisérka hlavního představitele svého filmového debutu, který má premiéru 27. července.

Související články

Další články