Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NESKUTEČNÉ VIDEO: Nepodceňujte mateřskou lásku! Krysí máma své mládě vyrvala hadovi přímo z tlamy

To, že mateřská láska opravdu nezná hranic, neplatí jen mezi lidmi, ale samozřejmě i mezi zvířaty. Co dokázala krysí matka, je opravdový unikát. Had, který chtěl její miminko ulovit, se nestačil divit. A vzniklo z toho unikátní video, které bere dech.

Jen si sami představte, že by se někdo chtěl k vašemu dítěti přiblížit a ublížit mu. To byste mu minimálně vyškrábali oči, abyste ho zachránili. Ani zvířata na tom nejsou jinak. Když had chtěl ukrást kryse její mládě, tak nikdo nečekal, co samička hlodavce dokáže.

Svou kořist vláčel vysokou trávou až na silnici, kam za nimi ale utíkala i máma malé krysy. Ta se nenechala zastrašit a její reakce nevylekala nejen hada, ale i lidi, co to celé natáčeli.

Ta totiž naopak bojovala jako lev a agresivně zaútočila na hada. Drápala, kousala a skákala na něj, dokud se plaz nevzdal a nepustil mládě. Had dostal natolik strach, že se radši s nepořízenou odplazil pryč. Když už si byla jistá, že se ten „únosce“ nevrátí, vrátila se ke svému „dítěti“.

Malou krysičku zvedne v tlamičce a peláší s ní pryč daleko od nebezpečí. A to je důkazem toho, že mateřská láska opravdu nezná hranic a i takové malé zvíře sebere odvahu a zachrání své škvrně, které je v ohrožení života. Ale už dost bylo slov, podívejte se na to dojemné video, u kterého nestačíte popadnout dech.

Související články

Další články