Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Neskutečné utrpení Terezy Maškové, které jí v SuperStar může podrazit nohy! V sázce jsou 2 MEGA!

Zdroj: reprofoto TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Nikoliv zpěv, ale moře slz. Takhle prý teď vypadají dny Terezy Maškové (22), která platí za největší favoritku SuperStar 2018. Podle tajného zdroje eXtra.cz podlomil talentované dívce nohy drsný rozchod s dlouholetým přítelem. Může kvůli nepodařené lásce přijít i o vítězství a s ním spojenou astronomickou částku?

Už v neděli se odehraje grandfinále SuperStar 2018, ve kterém budou bojovat o výhru Eliška Rusková, Karmen Pál-Baláž a Tereza Mašková Právě poslední jmenovaná po celou dobu patřila mezi nejtalentovanější účastnice a všichni věří, že má vítězství v kapse.

Jenže Tereza je prý v současné chvíli na dně. Jak redakci eXtra.cz prozradil zdroj ze zákulisí pěvecké show, Mašková má za sebou drsný rozchod s přítelem. V jednom z kol mu dokonce věnovala písničku. Byla to láska jako trám, který ale před několika dny pravděpodobně prožrali červotoči.

„Tereza je na tom psychicky špatně. Každou chvíli se hroutí a pláče. Je toho na ni moc. Navíc jí ještě krachl vztah, na kterém jí dost záleželo," řekl nám zdroj, který má k soutěžícím opravdu blízko.

Jen pár posledních vystoupení dělí Terezu od pohádkové výhry dvou milionů korun. Spolu s nimi získá i další výhody, jako třeba natočení vlastní sólové desky. Nebýt údajného rozchodu, nikdo by nepochyboval, že v neděli své dvě soupeřky s přehledem rozdrtí.

Bolest a smutek ale mohou mít vliv na její výkony, což by mohli zpozorovat i diváci, již o všem rozhodnou. Budeme Tereze držet palce, aby se s krachem vztahu co nejlépe vypořádala a grandfinále jí klaplo tak, jak si představuje!

Související články

Další články