Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Neskutečné utrpení Moniky (21) z Výměny: FACKY a ŠMÍROVÁNÍ ji doženou k slzám!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
Výměna
Mladinká maminka Monika (21) z Výměny manželek žije v nepředstavitelném strachu ze svého partnera. Ve středeční epizodě se dokonce přizná, že od Jakuba (22) občas dostane facku. Neustále se hádají a obřím problémem je i žárlivost. Ta u dvaadvacetiletého muže zašla tak daleko, že svou přítelkyni sleduje na každém kroku!

V premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé uvidí Lucií (26), Zdenka (22) a dceru Terezu (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou.

Moniku nečeká jen neskutečný šok kvůli nepořádku a strach, že snědla zvířecí trus. Vyjde totiž najevo, že strasti zažívá i u sebe doma. Chorobná žárlivost jejího partnera Jakuba zašla tak daleko, že jí do telefonu nainstaloval sledovací aplikaci!

„Potom mi třeba píše, že ví, kde jsem. A mě vůbec nedocházelo, kde to mohl zjistit,“ posteskla si mladá maminka. Při hádkách, které končívají vynuceným potvrzením Jakubovy „pravdy“, z něj má podle svých slov často strach.

Navíc přiznala, že se potýká i s fyzickým násilým. „Jo, facku mi taky vlepí,“ říkala náhradnímu manželovi Zdenkovi se slzami v očích. Jisté je, že o napětí nebude ve Výměně nouze ani tentokrát!

Související články

Další články