Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Neskutečně stylová Schneiderová zastínila Geislerovou: Takhle jí to slušelo na premiéře filmu Prezident Blaník!

Schneiderová strčila Geislerovou do kapsy.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 6 fotografií
Na premiéru satirické komedie Prezident Blaník dorazila řada známých osobností. Nechyběla mezi nimi ani herečka Jitka Schneiderová (44). Dorazila v uvolněném sportovním outfitu a totálně strčila do kapsy Aňu Geislerovou (41), která naopak vypadala jako upjatá paní učitelka.

Očekávaná komedie Prezident Blaník, která se věnuje uplynulým prezidentským volbám, má za sebou velkolepou premiéru. Do sálu v paláci Lucerna dorazily desítky hvězd, mezi nimiž nechyběly ani herečky Jitka Schneiderová a Aňa Geislerová.

Schneiderová se při výběru outfitu trefila do černého. Přišla ve velice uvolněném sportovním, ale slušivém oblečení. To se však nedá říct o Geislerové, která působila upjatým dojmem. Kabát ve vojenském stylu jí sice slušel, na podobnou akci se ale vůbec nehodil.

Není pochyb, že Jitka strhla všechnu pozornost na sebe a Geislerová zůstala na premiéře v jejím stínu. Snímek si nenechala ujít ani Marta Issová, která ukázala těhotenské bříško. Přišel například i poražený prezidentský kandidát Jiří Drahoš (68), který se ve filmu také objevil.

Související články

Další články