Když se na ně podíváme, tak vypadají jako dvě sestry. A ve skutečnosti jsou výborné kamarádky. Ivana Hrdličková byla přesvědčená, že v Lucii Borhyové najde hodnou a milou snachu. Jenže její synáček těsně před svatbou od Lucie utekl a oběma ženám se tak náhle změnily jejich plány.

„S Ivanou si rozumíme opravdu hodně a ve všech směrech. Máme podobné názory na životní styl, módu a samozřejmě rodinu. Obě rády budujeme takové to teplo domova, rodinné zázemí. Zkrátka se na život díváme stejně, což je skvělé. Mohu říci, že lepší budoucí tchyni jsem si nemohla přát. Ivana se už několikrát sama přihlásila, že nám malou (dceru) kdykoliv ráda pohlídá. Rádi toho čas od času využijeme,“ smála se Lucka Borhyová před rokem v rozhovoru pro Revue.iDnes.cz.

Ivana Hrdličková může být v klidu, Lucie jí bude malou Lindu půjčovat i po rozchodu. Je to přece vitální babička a má plno energie, takže hravě roztomilou vnučku zvládne.

To, že Michal ze vztahu utekl, neznamená, že Lucie přestane s jeho matkou mluvit. Naopak se zdá, že tahle velká bolest je ještě více semkne.