Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Neskutečně rajcovní Vica Kerekes: Ve filmu 7 dní hříchů ukázala své poklady!

Slovenská kráska je snem mnoha mužů.
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 7 fotografií
sexy foto uvnitř
S neskutečně nadupaným hrudním arzenálem se vytasila Vica Kerekes (37) ve filmu 7 dní hříchů, kde hraje po boku Ondřeje Vetchého (56). Takřka už legendární scéna od řeky, u níž se slovenská kočička maďarského původu koupe nahá, vám nedá spát ani po sedmi letech.

Šestatřicetiletá kráska z jihu Slovenska si je svých ženských předností dobře vědoma a nebojí se je vystavit. Ve snímku 7 dní hříchů, kde Vica Kerekes zazářila spolu s Ondřejem Vetchým, nedala do svého dekoltu jenom nahlédnout. Svou bujnou hruď ukázala rovnou v celé velikosti.

Vica v dramatu ztvárnila Agnes, německou manželku českého lesníka Jana Olšana, kterého hrál Vetchý. Končí druhá světová válka, do pohraničí se vracejí Češi a pro Němce nastávají zlé časy. Od složitého tématu filmu ale odhlédněme. Klíčové je totiž jenom to, že se v něm Vica koupe nahá u řeky. Tečka.

Přestože sexy zrzce začíná táhnout na čtyřicítku, pořád zůstává jednou z nejrajcovnějších hereček současnosti. Pokud by snad o jejím talentu někdo pochyboval, má na to právo. Její přínos zejména pro mužskou část publika je ale nedocenitelný.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy