Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Neskutečně krásná Ewa Farna: Těsně před porodem ukázala svou NEJVĚTŠÍ ZBRAŇ

+ Dalších 56 fotografií
Krásná Ewa
Pouhé desítky dnů, maximálně týdny. Tak málo dělí Ewu Farnou (25) od porodu prvního potomka. S manželem Martinem Chobotem (30) čekají syna a nemohou se dočkat, až se stanou rodiči. Požehnaný stav přidal už tak půvabné Ewě na kráse a nic jí nebrání v tom, aby ji dávala všem na odiv!

Nevládne jen fenomenálním hlasem, Ewa Farna (25) zároveň patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky. Období boje s obezitou dávno překlenula a počítá dny do porodu. Nemůže se dočkat, až se stane maminkou a přivine k sobě svého prvního syna!

Farna je ale nezastavitelná i v práci, vedle nepřetržitého koncertování se nebála ani nafocení nových nádherných snímků. Půvabu má Ewa v těhotenství na rozdávání, mnozí fanoušci se shodují, že požehnaný stav jí na kráse ještě přidal.

„Všem vám přeji krásný den. Já sem mám báječně, ve vzduchu je jaro, na zahradě vykvetly první narcisy, k tomu mám pastelovou rtěnku. Jak se máte a těšíte se na jaro?“ ptala se Farna u fotky, z níž se její příznivci tolik rozplývají. Ukázala na ní totiž svou největší zbraň, kterou je přirozenost.

Ewa musí porodit do 12. dubna, potom už se totiž pracovně nezastaví. Po menších koncertech v Polsku i Česku vyjede začátkem května na velké turné, které se potáhne až do listopadu.

Mohlo by vás zajímat

Další články