Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Neskutečná smůla Andrey Pomeje: Jak došlo k drsné nehodě a kdo řídil?

+ Dalších 48 fotografií
bouračka
Andrea Pomeje (31) neprožívá zrovna nejlepší období ve svém životě. Sotva pohřbila Jiřího Pomeje (†54), tak se jí stala ošklivá nehoda na D1. Byla zrovna na cestě do Vyškova, kde měla hrát, tam bohužel nedojela. Jak vlastně došlo k nehodě a kdo řídil?

„Každý, kdo ví, jak vypadá dálnice D1 v pátek kolem sedmé hodiny večer, tak mu na tom nepřijde nic zvláštního. V rychlém pruhu pán šlápl prudce na brzdu až do zastavení a my jsme to už nezvládli ubrzdit,“ řekla Andrea Pomeje Blesku s tím, že auto řídil její nový přítel Petr Plaček.

„Naštěstí se nic nestalo. Byly to jen plechy. Bohužel jsme byli na špatném místě ve špatnou dobu, takže jsem vlastně ráda, že se nestalo nic horšího,“ řekla. „Auto mám v pronájmu od Tukasu, takže oni vše vyřeší,“ dodala, že o auto se postarají právě oni.

Andrea to nemá v současné době vůbec jednoduché, ale ti, kdo ji znají, vědí, že je to silná žena a všechno zvládne. Tak snad se začne blýskat na lepší časy a půvabná Andrea bude zase v pohodě. Zaslouží si to.

Mohlo by vás zajímat

Další články