Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

NESKUTEČNÁ PROMĚNA: Z této české zpěvačky ze SuperStar se stala KRÁSNÁ MAMINA

+ Dalších 11 fotografií
Změna je život
Vzpomínáte si na někdejší účastnici pěvecké soutěže Superstar ,baculku Leonu Šenkovou (25)? Že ne? Odhalíme vám, jak vypadá dnes a jak žije. Za těch pár let prošla řadou změn v dobrém slova smyslu.

Leona má pronikavý hlas, na který se těžko zapomíná. Proslavila se především díky soutěži Superstar v roce 2009. Už tehdy byla velmi výraznou osobností. Co je nového v jejím životě a jak teď vypadá?

Všichni si ji pamatují jako baculku, která měla velmi osobitý styl oblékání. Dnes byste ji ale možná nepoznali. Leona shodila pár kil a je z ní krásná žena s plnými tvary. Nyní je šťastnou maminkou a jejímu synovi budou brzy čtyři. Žije ve spokojeném vztahu se svým přítelem Karlem. Dráha zpěvačky jí úplně nevyšla, ale i přesto se muzice věnuje nadále a sem tam má nějaký ten koncert. Leona se také účastnila soutěže krásy Miss Prima Křivky 2016, kde sklidila velký úspěch a umístila se na prvním místě. A my jsme toho názoru, že vyhrála právem. Podívejte se do fotogalerie, jaká je z ní kočka.

Mohlo by vás zajímat

Další články