Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Neskutečná proměna: Tenhle Čech z Varů se jednoho dne naštval a v garáži shodil padesát kilo!

Pavel z Varů jednoho dne v USA zjistil, že takhle by to dál nešlo.
+ Další 2 fotografie

Taková proměna se jen tak nevidí.

Pavel Januška (22) z Karlových Varů pracoval ve Spojených státech jako kuchař, a protože měl už odmala lehké problémy s nadváhou, dílo zkázy bylo v kuchyni restaurace brzy dokonáno.

Mladík z Čech se i při svém menším vzrůstu dostal až na 125 kg živé váhy, ostatně, podívejte se do galerie.

„Pak jsem se jednoho dne na sebe podíval do zrcadla a udělalo se mi špatně ze sebe samého,“ líčí kuchtík začátek své strastiplné cesty, na které si nejdřív vybavil garáž pronajatého domku základními posilovacími stroji, než objevil Američana Shauna T, fitness legendu, která postavila své cvičení jen na souboji s gravitací.

„Všechno jsem zase vyházel a šel do sebe, dnes mám 75 kg a vidím věci úplně jinak,“ dodává Pavel, který zhubl tak razantně, že mu nakonec na pražské klinice museli operovat převislou kůži a modelovat břicho.

Dnes žije v Praze, živí se jako číšník a sní o vlastním fitness projektu. Zpátky do obezity už prý nikdy nespadne: „Když si člověk vzpomene na tu dřinu, kterou to stálo shodit, musel bych být blázen začít zase nabírat.“

Mohlo by vás zajímat

Další články