Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neskutečná proměna maminky Meghan Markle: Z dredařky s piercingem v nose vkusnou dámou!

Doria Markle prošla pořádnou proměnou.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 38 fotografií
Konečně se dočkali všichni ti, kteří netrpělivě očekávali den, kdy před oltář předstoupí Meghan Markle (36) a princ Harry (33). Na velkolepou svatbu se pomalu sjíždí všichni hosté, ale středem pozornosti je samozřejmě rodina nevěsty, konkrétně její matka Doria Markle (61). Ta prošla opravdu neskutečnou proměnou.

Obřad se odehraje v kapli sv. Jiří na hradě Windsor nedaleko Londýna. Nejenom pro Británii je tohle opravdu velká událost. Svatbou Meghan Markle (36) a prince Harryho žije doslova celý svět. Celou svatbu doprovázejí menší skandály ze strany nevěsty.

Má totiž velmi zajímavou rodinu. Podivného otce, který nedávno prodělal infarkt a snaží se plnit bulvární plátky, a pak ještě dva nevlastní sourozence, kteří by se chtěli na své sestře nejspíše také přiživit.

Na jednoho člena rodiny ale zapomenout nemohla. A tím není nikdo jiný, než její maminka Doria Markle. Když se po vystoupení z auta objevila po boku své dcery, všichni jenom žasli. Maminka Doria prošla opravdovou změnou.

Dříve to byla typická černoška z ghetta, kterou zdobily dredy a piercing v nose. Najednou se vedle Meghan zrodila opravdová dáma. Upravená, v krásném bílém kostýmku, s perfektní vizáží, bez piercingu a s elegantními lodičkami.

Outfit maminky Meghan Markle okomentoval známý český stylista Sam Dolce: „Statusu módní ikony zřejmě maminka Meghan Markle nikdy nedosáhne, nicméně svým novým ‚královským‘ outfitem uspokojí v etiketě, podléhající královskému protokolu, své budoucí příbuzné.“

„Pudrové pouzdrové šaty vzhledem k barvě její pleti její vzhled příjemně zjemnily, klasický kabátek ve střihu 50. let skrývá nedostatky postavy a koresponduje s lakovanými lodičkami do špičky, které jí opticky prodlužují a zeštíhlují postavu.“

„Osobně bych vyměnil psaníčko, aby outfit nebyl tolik fádní a sundal řetízek s přívěskem, který se k šatům nehodí, a nechal vyniknout jen náušnice s náramkem. Osvěžujícím prvkem outfitu je bezesporu to, jak zkrotila svou černošskou hřívu za pomocí hedvábného šátku na hlavě.“

Související články

Další články